Buradasınız :
 • Tarım Aletleri
 • Zeytin Hasat Makinesi
 • Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar

   

  Dünyanın en ünlü zeytin hasat makineleri üreticisi olan Minelli, zengin know-how’ı ve patent havuzuyla profesyonel sınıf ürünler üretmektedir. Patentleri Minelli’ye ait olan yatay ve eliptik hareket sistemli zeytin hasat makineleri kullanıcılara farklı seçenekler sunarak zeytin hasatı için en uygun makineyi seçmenizi sağlar.

  Zeytin hasatınız için en ideal makine Minelli 500 Pro!

  Minelli 500 Pro ürünü yüksek performanslı özellikleri ve ergonomik yapısı ile en ideal zeytin hasat makinesidir. Patentli tarak yapısı sayesinde zeytinlerinizi dökerken mahsüle zarar vermeyerek maksimum hasat performansı elde etmenizi sağlar.

  Sadece 700 gram ağırlığında dünyanın en hafif zeytin silkme başlığı!

  Minelli 500 Pro’da kullanılan 700 gram ağırlığındaki taraklı başlık dünyada kullanılan en hafif zeytin silkme başlığıdır. Taraklarda kullanılan karbon fiber parmaklar dakikada 1300 darbegerçekleştirerek zeytinlerinizi dökerken patentli hareket mekanizması sayesinde zeytinleriniz darbe almazlar.

  Kusursuz ağırlık dengesi, ergonomik dizayn!

  Diğer markadaki zeytin silkme ürünlerinden farklı olarak Minelli 500 Pro’nun alt tarafında bulunan motor yapısı ile dengelenen başlık yapısı sayesinde ürün kusursuz bir ağırlık dengesine sahiptir. Bu üstün tasarım sayesinde kullanıcılar yorulmadan uzun süre hasat yapabilirler. Sadece Minelli zeytin hasat makinelerine özgü akım koruma sistemi sayesinde dengesiz gelen akımların makinenin motoruna vereceği zarar önceden engellenir.

  Ulaşamadığınız dal, dökemediğiniz zeytin kalmayacak!

  2.2 metreden 3.1 metreye kadar uzayabilen teleskopik sırığı sayesinde en uzun dallardaki zeytinlere dahi rahatlıkla uzanarak hasatınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bahçenizde ya da geniş alanlarda çalışabilmeniz için ister sırt tipi bataryası ile çalışabilir ya da 90-100Ah aralığında bir akü kullanarak Minelli 500 Pro ile bahçenizde uzun süreler zeytin hasatınızı yapabilirsiniz.   

   

   

  NEREDEYİZ